Chris Johnson

If this was sold by the Gallon, it would cost you close to $21,000 to get 1 Gallon of it. What is it?
If this was sold by the Gallon, it would cost you close to $21,000 to get 1 Gallon of it. What is it?

Answer– Printer Ink

Recent Headlines

4 hours ago in Election 2016, National

Fiorina drops out of the presidential race

Republican presidential candidate Carly Fiorina waits to be introduced at a campaign event at Maple Avenue Elementary School Saturday, Feb. 6, 2016, in Goffstown, N.H. (AP Photo/David Goldman)

The former technology executive announced on Twitter that she is suspending her campaign.

3 hours ago in Local

New 4-H Hall Beginning To Take Shape In Huron

Dairy Cattle

The grand opening will take place during the 2016 South Dakota State Fair.

3 hours ago in Local

General State Revenue Target Approved By SD Committee

SD sign

The Joint Appropriations Committee voted to approve the target.

3 hours ago in Local

Death Penalty Measure Defeated In SD Committee

courtroom

The Senate State Affairs Committee voted 7-2.

5 hours ago in Viral Videos

Who’s your daddy?

16-overlay-10

When you're a baby and your dad is a twin, life can be confusing.